fifi10
fifi10
15-04-2016
Mathematics
contestada
$3 dollars more than 4 times the cost of a pretzel
Respuesta :
lexieprescott12
lexieprescott12
15-04-2016
4 times 3
well if you have the cost of a pretzel then multiply that by 4 then add 3
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 66+ )
Otras preguntas
you only need to burn 20% of the calories you consume dailytrue or false
I know what the atomic number of the atom is but I don’t know what the number of electrons is how would you respond
Finally, it's the weekend! While out with friends, you return a pair of shoes and get $52.95 then you and your 2 friends go out for tacos, and you pay $35.86 fo
NEED HELP.......... .......
What was the verdict handed down on John Scopes?
what specific benefit did the people gain from dance throughout the ancient egypt? and why?
P= 2/ + 2w Find The Width
What happens if the red lines are NOT parallel. Which angle types are still congruent?(please help)
Which is an example of a statistical question? Question 1 Question 2 Question 3 Questions How many pets does Alisha have at home? What is your favorite kind of
A poll claims that Mayor Harkins will receive 60 percent of the vote in the upcoming mayoral race. The poll was taken over the weekend at three different malls