How many cashews at $1.58 per pound must be mixed with walnuts that cost 78 cents per pound to make a mixture of 40 pounds of nuts that cost $1.50 per pound? will mark the brainiest!!!!!!! ASAP, please answer. Whoever answers first, and correctly.