ih8yrmx
ih8yrmx
06-09-2016
Mathematics
contestada
What is the unit rate /$3.20 for 8 ounces
Respuesta :
Аноним
Аноним
06-09-2016
3.20 for 8 ounces would be 25.60 or 25.6
Answer Link
Noah11012
Noah11012
06-09-2016
8 / 3.20 = 2.5
Hope that helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 67+ )
Otras preguntas
what is the expanded notation for 50
Two ways you could evaluate 37% of the sum of 27 3/5 and 15.9
Which plot structure is found commonly in fairy tales, folk tales, and myths?
A man hits a golf ball (0.2 kg) which accelerates at a rate of 20 m/s2. What amount of force acted on the ball?
what is a large piece of earths crust that stands above the oceans
Please help me simplify 12/75 to a decimal
If z varies directly with the product of x and y (z=kxy), then z is said to vary jointly with x and yThe area of a triangle varies jointly with its base and hei
Explain how knowing that 5÷8 = 0 .625 helps you write the decimal for 4 5/8
scientific notation of $125 billion
What is 5.242 rounded to nearest tenth?