layla12593 layla12593
  • 11-09-2020
  • Mathematics
contestada

A 4-pack of frappuccino’s costs $10.88 how much does each individual can cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 11-09-2020

Answer:

$ 2.72

Step-by-step explanation:

divide 10.88 by 4

Answer Link

Otras preguntas

WHATS THE ANSWER FOR THIS QUESTION?
heelpppppppppppp me pleaseeeeeeeeeee
What allows you to jump to a specific pet of a document
What is the error in the Spanish sentence: El chico buena.
Julian stands on his toes to lift his body high enough to reach a book. In this example, what do Julian’s toes function as? a pulley a load a wedge a fulcrum.
what the area of the shape
WILL GIVE BRAINLIEST IF CORRECT What happened when Athens attacked Syracuse? A- Macedonia conquered all of Greek city-states B- Persia intervened to end the war
help the question is in the pictures
La panamericana pasa por tres países de centroamérica.
what is cellular respiration​