Respuesta :

Mithix

6oz=$780.00

If it costs $520.00 for 4oz you first divide both numbers by 4 which should leave you with 1oz=$130.00 if you then multiply both sides by 6 you end up with your answer 6oz=$780.00

Answer:

around like 700,000

Step-by-step explanation: