anniehudson1
anniehudson1
08-10-2020
Spanish
contestada
help me please thank you so much
Respuesta :
vidalsnaida
vidalsnaida
08-10-2020
1. Se lava
2. Se miran
3. Nos cepillamos
4. Me cepillo
5.Se maquilla
6. Se prepara
7. Se cepillaron
8. Se secó
9. Se levanta
10. Te pintas
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
evaluate d - (-3.5) when d= 2.74
herbivores obtain most of their energy by
Which rate is a unit rate? a 500miles/25 gallons b $12/1 hour c $1/2 pastries d 15 pounds/ 3 cans
why is CCl4 classified as a non polar molecule?
Controversial leader Hugo Chavez died after battling cancer for several years, he was the president of which South American country?
A local restaurant purchased 45 pounds of flour at a total cost of $38.25. Determine the unit cost per pound
What happens to James Ryder at the end of "The Adventure of the Blue Carbuncle"?
Find the product. A. –16 B. –4 C. 4 D. 16
Which answer corrects the error in capitalization? Which commander in world War II later became president? A. war B. Commander C. World D. Became
how many moles of hydrogen are needed to completely react with 2 moles of nitrogen