justicemjohnson1483 justicemjohnson1483
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

Frui o rama sells dried pineapple for per ounce magd spent a total of 2.65 on pineapple how many ounces did she buy

Respuesta :

orinpurple
orinpurple orinpurple
  • 12-02-2021

Answer:we need more info

Step-by-step explanation:how much does it cost per pound?

Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me out (image bellow)
5 is one-fourth the number t
Find the value of the expression 2x−12)+(1/2xy−10) for x=8 and y=2
In what order does the plot of a fictional story typically progress? climax denouement exposition rising action falling action *Need Help Asap* Please Don't Wr
question 2: what is a numerator? question 3: what is a denominator?
A school offers four extra curricular activities: band, yearbook, basketball, and art. If two students choose randomly, what is the probability that they both
Historian 1: "The destruction brought on by fighting during a war has been the most important factor in limiting the growth of human populations over the course
Which one of the following accurately describes the force of gravity? A. The force of gravity is slightly lower at the bottom of a mountain than it is at t
Write a positive or negative integer that represents the situation. 1. The price of a stock goes up $2. 2. You descend 15 feet. PLEASE HELP ASAP!!!!!!!!!!!
Hot air balloon A is rising upward a rate of 5.0 m/s. A passenger aboard balloon A observes balloon B rising upward at a relative rate of 7.5 m/s. What is the v