Seudónimo
Seudónimo
14-11-2016
Mathematics
contestada
HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx!!!
Respuesta :
hannahh2915
hannahh2915
14-11-2016
It would cost $10.50 for 4 hours. $5.50= 2 hours and $2.50= per hour after two so 5.50+2.50+2.50 = $10.50
Answer Link
Аноним
Аноним
15-11-2016
$5.50 per hour x 2 hours + $2.50 per hours x 2hours
So the answer is $16
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 24+ )
Otras preguntas
Vocabulary Recognition Question 1 (6 points) Select the answer that best completes each statement. Lucille Ball y Little Orphan Annie no son rubias. Son ______
PLEASE HELP THIS IS VERY IMPORTANT I WILL GIVE YOU BRAIN THING IF ITS CORRECT AND NO LINKS PLEASE please somebody do this :(
Read this excerpt from "One Flu over the Cuckoo's Nest.” That year, scientists found that a very simple mutation in one gene could make a virus very easy to tra
5. Only a _ person could believe her tale. credulous credible 6. He _ a complete change in the appearance of the compound by cooling it. effected O affected 7.
Use the replacement set {4, 6, 12} to find which values will make the equation 2x + 4 = 16 − x true. None of the values are a solution. The equation has a solut
PLZ HELP ON TIMER WILL GIVE BRAINLIEST How does technology limit the future of space exploration? There are too many devices in space interfering with taking co
1. Which point is located at (2,0)? (1 point) 1 в 2 4 2 D OA Ов Ос Ор
1 of 6 Given that a = 3.5 cm and b = 9.4 cm, work out the perimeter of the triangle. Give your answer rounded to 1 DP. a b The diagram is not drawn accurately.
We use reasoning to _____. write what we want to say collect evidence make a decision or develop an opinion
Can someone help a friend