The standard cost of Product B manufactured by Pharrell Company includes 3.6 units of direct materials at $5.90 per unit. During June, 26,600 units of direct materials are purchased at a cost of $5.65 per unit, and 26,600 units of direct materials are used to produce 7,300 units of Product B. (a) Compute the total materials variance and the price and quantity variances.