minnie6
minnie6
10-01-2017
Mathematics
contestada
can somebody please help me!
Respuesta :
vanitassily
vanitassily
10-01-2017
9.
4/4 = 1
4/2 = 2
2>1 <=> 4/2 > 4/4
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 54+ )
Otras preguntas
A 13-ounce package o pistachios costs $5.99.What is the unit rate?
Cual es la fórmula del área de un triángulo
Write a number with three decimal places greater than 4.74 and less than 4.75
Jenny bakes 10 cookies. She puts 7 chocolate chips on each cookie. Draw a tape diagram, and label the total amount of chocolate chips as c. Write an equation, a
divide 42 in a ratio of 1:2:3
How does sandstone change into quartzite
This is a form of government in which citizens elect leaders to run the government.
Does this sentence make sense: "Some decisions have to be done with cowardice, or else there will be regret."
by can buy an 8-pound bag of dog food for $ 7.40 or a 4-pound bag of the same dog food for $ 5.38 which ones better 2 buy
how to draw a picture to show 9/7