myflirtjackie
myflirtjackie
07-03-2017
Mathematics
contestada
9 gallons at $1.92 per gallon
Respuesta :
trombonebookworm
trombonebookworm
07-03-2017
1.92*9=17.28
The total would be $17.28
Answer Link
JasmineRKnipp
JasmineRKnipp
07-03-2017
9*1.92 = 17.28
So 9 gallons would cost $17.28!!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 28+ )
Otras preguntas
PLEASE ANSWER + BRAINLIEST!! To start the proof of the Law of Cosines, an altitude is constructed. Which of the following is formed due to the construction of t
A juice company did a survey among 100 customers to find their juice preferences. The customers were asked about their preferences for apple or orange juices. O
What’s the simplified form of 2x+3-x+5
What is equal to the opposite of -45
Determine the number of valence electrons for magnesium through the use of this table. Mg =
Please help me this is urgent! Both need an answer. The answer choices for the other part are X^2-2x+1 X^2-2x-1 X^2+2x+1
confinement in Persepolis
which of these units is more appropriate for describing a 26-mike marathon run?
what is the answer for c and a
Please help with 3 ASAP due TOMORROW