amandap84 amandap84
  • 08-02-2018
  • Mathematics
contestada

Estimate $53.55 by rounding to the nearest dollar (do not give exact cost

Respuesta :

emojiqeen14oz6biq
emojiqeen14oz6biq emojiqeen14oz6biq
  • 08-02-2018
it would be $54.00..........................






Answer Link

Otras preguntas

HELP ME PLEASE!!!! ASAP!!!!!!!!
What is the unit rate of 42 gallons in 7 minutes
Hey I’m struggling with number 13 so please show your work. Thx
why were the battles of vicksburg and gettysburg turning points in the war?
taniqua took a test that had 20 multiple choice questions and 10 true/ false question. she got 9/10 of the multiple choice corresct and she got 4/5 of the true/
In the accompanying figure, what is one pair of alternate interior angles
Natural Selection is least likely to occur in this population if:
In 2006, did United States produce more or less steel than it did in 1990
I need the correct answer
pLEASE HELP ASAP 25 PTS + BRAINLIEST TO RIGHT/BEST ANSWER